7 dílný online kurz se 70ti-stránkovým pracovním sešitem. Nízké sebevědomí může negativně ovlivňovat vaše výkony v práci, sportu nebo ve škole. Pokud si nevěříte, je velmi pravděpodobné, že v kritických situacích budete podávat nižší výkony než někdo, kdo má podobné schopnosti jako vy, ale je o svých schopnostech přesvědčen. Pomocí jednoduchých a praktických metod pramenících z kognitivně behaviorální terapie, můžete ale systematicky na vašem sebevědomí pracovat a během krátké doby získat zdravé sebevědomí.

Trailer from Ivan Cernohorsky on Vimeo.

Tento kurz zaměřený na osobní rozvoj kombinuje všechny tři následné kurzy zaměřené na budování zdravého sebevědomí, asertivitu a zvládání negativních emocí. Ukáže vám, jak můžete sami pracovat na rozvoji vašeho sebevědomí, asertivity a jak zvládat strach, stres a obavyVíce informací a registraci do kurzu naleznete zde.

Nízké sebevědomí může ovlivnit výsledky v práci nebo ve škole. Lidé se sníženým sebevědomím mohou stabilně dosahovat nižších výkonů, než jakých jsou schopní, protože věří, že nejsou tak dobří jako ostatní. Pokud se vyhýbáte výzvám ze strachu, že je nezdoláte, nebo máte potíže uvěřit, že jakýkoli kladný výsledek je důsledkem vašich vlastních schopností nebo 
kvalit, je možné, že tak jako většina lidí trpíte sníženým sebevědomím. Více informací a registraci do kurzu naleznete zde.

Všichni se rodíme přirozeně asertivní. Většina lidí ale svoji přirozenou asertivitu autoritativní výchovou v průběhu dětství ztratí a asertivitě se musí v dospělosti znovu učit. V kurzu se naučíte čelit neférovým požadavkům vašich přátel, příbuzných nebo nadřízených a získáte lepší kontrolu v situacích, které jsou pro vás důležité. Více informací a registraci do kurzu naleznete zde

Tento kurz vám ukáže, jak vidět v negativních emocích přítele, který nám pomáhá řešit problémy. Zároveň se naučíte, jak se jich zbavit tím, že odstraníte jejich původ. Naučí vás ale také rozpoznávatkdy jsou tyto signály zbytečné, kdy nám nepřináší žádný užitek a jak se jich pak efektivně zbavit. Více informací a registraci do kurzu naleznete zde.